כימיקלים: התמחות
חברות חברות שוויצריות בתחום הכימיקלים המיוחדים
חברות בתחום הכימיקלים המיוחדים מייצרות תרכובות מתקדמות כמו פולימרים, דבקים וציפויים בעלי ביצועים גבוהים. סוחרים עוקבים אחר מניות אלה מכיוון שתנודות במחירי חומרי הגלם ושינויים בביקוש בשווקי הקצה יוצרים תנודתיות משמעותית. נכון לעכשיו, Clariant AG מובילה בנפח המסחר, ו-Albemarle Corporation רושמת את העלייה התוך-יומית הגדולה ביותר במחיר. הטבלה שלהלן מציגה מדדים פונדמנטליים וטכניים חשובים.
סימול | שווי שוק | מחיר | שינוי % | מחזור | ווליום יחסי | P/E | EPS מדולל מרווח נטו TTM | EPS מדולל צמיחה TTM YoY | תשואות דיבידנדים % מרווח נטו TTM | סקטור | דירוג אנליסטים |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 196.91 B CHF | 421.299 CHF | −2.98% | 2 | 0.14 | 33.48 | 12.58 CHF | +5.79% | 1.20% | תעשיות תהליכים | קניה | |
| 109.52 B CHF | 174.559 CHF | +5.55% | 100 | 0.47 | 34.03 | 5.13 CHF | +1.88% | 1.80% | תעשיות תהליכים | קניה | |
| 109.52 B CHF | 159.06 CHF | 0.00% | 618 | 0.59 | 31.01 | 5.13 CHF | +1.88% | 1.80% | תעשיות תהליכים | קניה | |
| 72.22 B CHF | 248.285 CHF | −2.10% | 50 | 1.45 | 40.36 | 6.15 CHF | +11.08% | 0.93% | תעשיות תהליכים | קניה | |
| 58.04 B CHF | 249.686 CHF | +4.77% | 12 | 0.60 | — | −0.17 CHF | −103.15% | 2.26% | תעשיות תהליכים | קניה | |
| 44.48 B CHF | 47.830 CHF | 0.00% | 80 | 0.01 | 7.61 | 6.29 CHF | +2,098.71% | 4.14% | תעשיות תהליכים | קניה | |
| 44.48 B CHF | 49.702 CHF | −3.07% | 39 | 0.10 | 7.91 | 6.29 CHF | +2,098.71% | 4.14% | תעשיות תהליכים | קניה | |
| 19.94 B CHF | 845.300 CHF | −1.98% | 9 | 0.30 | 41.68 | 20.28 CHF | +2.71% | 2.16% | תעשיות תהליכים | ניטראלי | |
| 19.94 B CHF | 848.5 CHF | −1.28% | 14.45 K | 0.86 | 41.84 | 20.28 CHF | +2.71% | 2.16% | תעשיות תהליכים | ניטראלי | |
DR | 13.07 B CHF | 49.165 CHF | −10.10% | 500 | 1.11 | 12.55 | 3.92 CHF | +195.05% | 2.73% | תעשיות תהליכים | קניה |
| 12.29 B CHF | 86.068 CHF | +3.48% | 150 | 1.21 | 52.43 | 1.64 CHF | −51.57% | 1.30% | תעשיות תהליכים | קניה | |
| 9.16 B CHF | 81.570 CHF | +6.14% | 35 | 1.09 | — | −0.03 CHF | +99.60% | 1.71% | תעשיות תהליכים | קניה | |
| 9.16 B CHF | 92.46 USD | −6.43% | 50 | 0.15 | — | −0.03 CHF | +99.61% | 1.71% | תעשיות תהליכים | קניה | |
| 3.9 B CHF | 282.925 CHF | +0.39% | 16 | 1.02 | 37.75 | 7.50 CHF | −1.89% | 0.00% | תעשיות תהליכים | ניטראלי | |
| 3.9 B CHF | 278.5 CHF | −0.18% | 4.59 K | 1.62 | 37.16 | 7.50 CHF | −1.89% | 0.00% | תעשיות תהליכים | ניטראלי | |
| 3.43 B CHF | 10.70 CHF | −0.47% | 1.03 M | 1.36 | — | −0.09 CHF | −127.74% | 4.03% | תעשיות תהליכים | קניה | |
| 3.43 B CHF | 10.681 CHF | −2.63% | 10 | 0.02 | — | −0.09 CHF | −127.74% | 4.03% | תעשיות תהליכים | קניה | |
| 2.33 B CHF | 21.693 CHF | −7.20% | 35 | 0.11 | 70.79 | 0.31 CHF | −77.53% | 7.01% | תעשיות תהליכים | מכירה | |
| 2.13 B CHF | 11.930 CHF | −0.53% | 1 K | 2.00 | 2.18 | 5.48 CHF | — | 0.54% | תעשיות תהליכים | ניטראלי | |
| 2.07 B CHF | 13.817 CHF | −3.75% | 220 | — | 18.24 | 0.76 CHF | −42.66% | 4.81% | תעשיות תהליכים | ניטראלי | |
| 237.73 M CHF | 53.0 CHF | +3.52% | 17.97 K | 0.86 | 14.67 | 3.61 CHF | — | 0.00% | תעשיות תהליכים | קניה | |
| 237.73 M CHF | 51.951 CHF | +2.78% | 12 | 0.06 | 14.38 | 3.61 CHF | — | 0.00% | תעשיות תהליכים | קניה |