פיתוח נדל"ן
חברות חברות שוויצריות המפתחות נדל"ן
יזמי נדל"ן מנהלים את כל מחזור החיים של בניית נכסים מסחריים, תעשייתיים ולמגורים. הנזילות בשוק האשראי ושינויים בתקנות התכנון העירוניות הם הגורמים המרכזיים המשפיעים על תנועות המחירים בתחום זה. נכון לעכשיו, Swiss Prime Site AG רושמת את נפח המסחר הגבוה ביותר, בעוד Vonovia SE מציגה את הביצועים החזקים ביותר ב-24 השעות האחרונות. הטבלה הייעודית שלמטה מציגה מדדים פונדמנטליים וטכניים מרכזיים.
סימול | שווי שוק | מחיר | שינוי % | מחזור | ווליום יחסי | P/E | EPS מדולל מרווח נטו TTM | EPS מדולל צמיחה TTM YoY | תשואות דיבידנדים % מרווח נטו TTM | סקטור | דירוג אנליסטים |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.15 B CHF | 15.481 CHF | −1.55% | 300 | 0.37 | 8.40 | 1.84 CHF | −40.86% | 7.40% | פיננסי | ניטראלי | |
| 13.15 B CHF | 15.510 CHF | +4.80% | 504 | 0.08 | 8.41 | 1.84 CHF | −40.86% | 7.40% | פיננסי | ניטראלי | |
| 10.72 B CHF | 132.3 CHF | −0.53% | 105.12 K | 0.77 | 26.04 | 5.08 CHF | +10.77% | 2.62% | פיננסי | ניטראלי | |
| 10.72 B CHF | 131.635 CHF | −0.95% | 5 | 0.02 | 25.91 | 5.08 CHF | +10.77% | 2.62% | פיננסי | ניטראלי | |
| 7.13 B CHF | 155.4 CHF | −0.38% | 68.81 K | 0.77 | 15.82 | 9.83 CHF | +9.13% | 2.54% | פיננסי | ניטראלי | |
| 7.13 B CHF | 155.085 CHF | −0.38% | 78 | 0.62 | 15.78 | 9.83 CHF | +9.13% | 2.54% | פיננסי | ניטראלי | |
| 3.18 B CHF | 192.328 CHF | −1.10% | 1 | 0.01 | 15.26 | 12.60 CHF | −20.28% | 3.62% | פיננסי | ניטראלי | |
| 3.18 B CHF | 192.8 CHF | −0.21% | 18 K | 0.96 | 15.30 | 12.60 CHF | −20.28% | 3.62% | פיננסי | ניטראלי | |
| 2.6 B CHF | 347.5 CHF | −0.29% | 8.75 K | 1.05 | 12.31 | 28.23 CHF | +20.92% | 2.94% | פיננסי | ניטראלי | |
| 2.6 B CHF | 341.359 CHF | −0.07% | 60 | 0.60 | 12.09 | 28.23 CHF | +20.92% | 2.94% | פיננסי | ניטראלי | |
| 1.86 B CHF | 145.0 CHF | 0.00% | 1.4 K | 0.67 | 13.27 | 10.92 CHF | −24.09% | 2.05% | פיננסי | קניה | |
| 1.49 B CHF | 156.0 CHF | −0.38% | 4.32 K | 1.39 | 13.78 | 11.32 CHF | −56.64% | 3.82% | פיננסי | קניה | |
| 1.35 B CHF | 132.8 CHF | −0.45% | 4.97 K | 1.10 | 8.64 | 15.37 CHF | +85.72% | 2.76% | פיננסי | ניטראלי | |
| 1.14 B CHF | 23.1 CHF | −0.86% | 5.64 K | 0.44 | 110.10 | 0.21 CHF | −92.23% | 1.84% | פיננסי | ניטראלי | |
| 1.14 B CHF | 23.015 CHF | +0.11% | 276 | 0.36 | 109.70 | 0.21 CHF | −92.23% | 1.84% | פיננסי | ניטראלי | |
| 1.13 B CHF | 2,190 CHF | −0.45% | 125 | 0.80 | 17.42 | 125.72 CHF | −32.16% | 2.21% | פיננסי | ניטראלי | |
| 879.75 M CHF | 424 CHF | −0.24% | 250 | 0.65 | 11.32 | 37.45 CHF | +39.64% | 2.35% | פיננסי | ניטראלי | |
| 879.75 M CHF | 424.510 CHF | −1.74% | 96 | — | 11.33 | 37.45 CHF | +39.64% | 2.35% | פיננסי | ניטראלי | |
| IINFRACInfracore SA | 817.22 M CHF | 52.9 CHF | −0.94% | 2.92 K | 0.46 | — | — | — | — | פיננסי | קניה |
| 604.83 M CHF | 1,955 CHF | 0.00% | 4 | 0.03 | 14.13 | 138.34 CHF | +22.76% | 3.68% | פיננסי | מכירה | |
| 582.81 M CHF | 17.10 CHF | +0.59% | 11.56 K | 0.82 | 13.81 | 1.24 CHF | −20.98% | 3.52% | פיננסי | ניטראלי | |
| 582.81 M CHF | 17.191 CHF | +1.78% | 60 | 0.10 | 13.88 | 1.24 CHF | −20.98% | 3.52% | פיננסי | ניטראלי | |
| 419.37 M CHF | 9.31 CHF | −0.11% | 1.08 K | 0.98 | 10.63 | 0.88 CHF | +99.02% | 5.25% | פיננסי | אין דירוג | |
| 384.46 M CHF | 37.8 CHF | +0.27% | 3.52 K | 1.07 | 11.10 | 3.40 CHF | +15.10% | 3.84% | פיננסי | ניטראלי | |
| 348.6 M CHF | 103.5 CHF | 0.00% | 731 | 1.60 | 8.13 | 12.73 CHF | +38.54% | 3.51% | פיננסי | קניה | |
| 264.25 M CHF | 4.565 CHF | −2.04% | 12.84 K | 0.67 | — | −0.62 CHF | +87.04% | 0.00% | פיננסי | קניה חזקה | |
| 165.12 M CHF | 51.2 CHF | −1.92% | 680 | 1.71 | 22.57 | 2.27 CHF | −13.40% | 4.52% | פיננסי | אין דירוג | |
| 115.44 M CHF | 11.10 CHF | −1.77% | 1.27 K | 1.30 | — | −3.05 CHF | −368.33% | 0.00% | פיננסי | אין דירוג | |
| 161.8 K CHF | 0.04 CHF | −95.79% | 2.07 K | 5.93 | 0.33 | 0.12 CHF | — | 0.00% | פיננסי | אין דירוג |