משאיות / בניה / מכונות חקלאיות
חברות חברות שוויצריות המייצרות משאיות ומכונות כבדות
חברות הפועלות בקטגוריה זו מייצרות כלי רכב לתובלה כבדה, ציוד לעבודות עפר וציוד חקלאי. השקעות בתשתיות ברחבי העולם, מחירי הסחורות ומחזורי החלפת ציי רכב וציוד הם גורמים מרכזיים לתנועות מחיר מהירות. נכון לעכשיו, Accelleron Industries AG היא המניה הנסחרת ביותר, בעוד DEUTZ AG רושמת את העלייה הגדולה ביותר במחיר ב-24 השעות האחרונות. הטבלה שלהלן מציגה מדדים טכניים ופונדמנטליים חשובים.
סימול | שווי שוק | מחיר | שינוי % | מחזור | ווליום יחסי | P/E | EPS מדולל מרווח נטו TTM | EPS מדולל צמיחה TTM YoY | תשואות דיבידנדים % מרווח נטו TTM | סקטור | דירוג אנליסטים |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 222.17 B CHF | 468.050 CHF | +3.76% | 12 | 0.89 | 21.96 | 21.31 CHF | +37.29% | 1.06% | הפקת ייצור | קניה | |
| 222.17 B CHF | 520.0 CHF | −21.98% | 2 | 0.21 | 24.40 | 21.31 CHF | +37.29% | 1.06% | הפקת ייצור | קניה | |
| 222.17 B CHF | 977.6 USD | 0.00% | 150 | 0.17 | 38.35 | 21.31 CHF | +30.82% | 1.06% | הפקת ייצור | קניה | |
| 149.09 B CHF | 551.824 CHF | +1.70% | 1 | 0.22 | 37.97 | 14.53 CHF | −6.79% | 0.96% | הפקת ייצור | קניה | |
| 53 B CHF | 26.755 CHF | +2.77% | 2 | 0.01 | 16.74 | 1.60 CHF | +8.26% | 2.73% | הפקת ייצור | קניה | |
| 45.69 B CHF | 83.921 CHF | −1.78% | 45 | — | 19.17 | 4.38 CHF | +7.57% | 1.28% | הפקת ייצור | קניה | |
| 40.46 B CHF | 230.043 CHF | +1.45% | 1 | 0.33 | 34.22 | 6.72 CHF | +22.66% | 0.40% | הפקת ייצור | קניה חזקה | |
| 6.05 B CHF | 63.45 CHF | +0.24% | 184.73 K | 0.68 | 28.17 | 2.25 CHF | +25.15% | 2.33% | הפקת ייצור | ניטראלי | |
| 6.05 B CHF | 63.45 CHF | +0.87% | 4 K | 0.99 | 28.17 | 2.25 CHF | +25.15% | 2.33% | הפקת ייצור | אין דירוג | |
| 6.05 B CHF | 63.182 CHF | +0.88% | 236 | 1.08 | 28.05 | 2.25 CHF | +25.15% | 2.33% | הפקת ייצור | ניטראלי | |
| 5.02 B CHF | 78.806 CHF | −3.60% | 33 | 0.14 | 67.06 | 1.18 CHF | −16.50% | 0.00% | הפקת ייצור | קניה | |
| 4.73 B CHF | 10.268 CHF | −4.63% | 200 | 0.41 | 18.48 | 0.56 CHF | +90.77% | 0.00% | הפקת ייצור | ניטראלי | |
| 3.22 B CHF | 327.0 CHF | −1.06% | 14.91 K | 1.02 | 18.03 | 18.14 CHF | −17.81% | 3.35% | הפקת ייצור | ניטראלי | |
| 3.22 B CHF | 327.664 CHF | −0.93% | 3 | 0.06 | 18.06 | 18.14 CHF | −17.81% | 3.35% | הפקת ייצור | ניטראלי | |
| 3.2 B CHF | 31.38 CHF | −1.75% | 116.14 K | 0.71 | 29.79 | 1.05 CHF | +234.02% | 1.56% | הפקת ייצור | ניטראלי | |
| 3.2 B CHF | 31.217 CHF | −2.72% | 550 | 2.24 | 29.63 | 1.05 CHF | +234.02% | 1.56% | הפקת ייצור | ניטראלי | |
| 1.49 B CHF | 9.469 CHF | +5.06% | 1.5 K | 4.18 | 19.72 | 0.48 CHF | +199.55% | 1.86% | הפקת ייצור | קניה חזקה |