Pemaju Harta Tanah
Syarikat-syarikat Swiss membina hartanah
Pemaju hartanah mengurus keseluruhan kitaran hayat pembinaan hartanah komersial, industri dan kediaman. Kecairan pasaran kredit dan peralihan zon tempatan berfungsi sebagai pemacu utama pergerakan harga di sini. Pada masa ini, Swiss Prime Site AG mendaftarkan volum dagangan tertinggi dan Vonovia SE menandakan prestasi 24 jam terkuat. Di bawah, jadual khusus merangka metrik asas dan teknikal utama.
Simbol | Permodalan pasaran | Harga | Perubahan % | Volum | Volum relatif | P/E | EPS cair TTM | Pertumbuhan EPS cair TTM YoY | Hasil dividen % TTM | Sektor | Penarafan penganalisa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.15 B CHF | 15.481 CHF | −1.55% | 300 | 0.37 | 8.40 | 1.84 CHF | −40.86% | 7.40% | Kewangan | Neutral | |
| 13.15 B CHF | 15.510 CHF | +4.80% | 504 | 0.08 | 8.41 | 1.84 CHF | −40.86% | 7.40% | Kewangan | Neutral | |
| 10.72 B CHF | 131.635 CHF | −0.95% | 5 | 0.02 | 25.91 | 5.08 CHF | +10.77% | 2.62% | Kewangan | Neutral | |
| 10.72 B CHF | 132.3 CHF | −0.53% | 105.12 K | 0.77 | 26.04 | 5.08 CHF | +10.77% | 2.62% | Kewangan | Neutral | |
| 7.13 B CHF | 155.085 CHF | −0.38% | 78 | 0.62 | 15.78 | 9.83 CHF | +9.13% | 2.54% | Kewangan | Neutral | |
| 7.13 B CHF | 155.4 CHF | −0.38% | 68.81 K | 0.77 | 15.82 | 9.83 CHF | +9.13% | 2.54% | Kewangan | Neutral | |
| 3.18 B CHF | 192.8 CHF | −0.21% | 18 K | 0.96 | 15.30 | 12.60 CHF | −20.28% | 3.62% | Kewangan | Neutral | |
| 3.18 B CHF | 192.328 CHF | −1.10% | 1 | 0.01 | 15.26 | 12.60 CHF | −20.28% | 3.62% | Kewangan | Neutral | |
| 2.6 B CHF | 341.359 CHF | −0.07% | 60 | 0.60 | 12.09 | 28.23 CHF | +20.92% | 2.94% | Kewangan | Neutral | |
| 2.6 B CHF | 347.5 CHF | −0.29% | 8.75 K | 1.05 | 12.31 | 28.23 CHF | +20.92% | 2.94% | Kewangan | Neutral | |
| 1.86 B CHF | 145.0 CHF | 0.00% | 1.4 K | 0.67 | 13.27 | 10.92 CHF | −24.09% | 2.05% | Kewangan | Beli | |
| 1.49 B CHF | 156.0 CHF | −0.38% | 4.32 K | 1.39 | 13.78 | 11.32 CHF | −56.64% | 3.82% | Kewangan | Beli | |
| 1.35 B CHF | 132.8 CHF | −0.45% | 4.97 K | 1.10 | 8.64 | 15.37 CHF | +85.72% | 2.76% | Kewangan | Neutral | |
| 1.14 B CHF | 23.015 CHF | +0.11% | 276 | 0.36 | 109.70 | 0.21 CHF | −92.23% | 1.84% | Kewangan | Neutral | |
| 1.14 B CHF | 23.1 CHF | −0.86% | 5.64 K | 0.44 | 110.10 | 0.21 CHF | −92.23% | 1.84% | Kewangan | Neutral | |
| 1.13 B CHF | 2,190 CHF | −0.45% | 125 | 0.80 | 17.42 | 125.72 CHF | −32.16% | 2.21% | Kewangan | Neutral | |
| 879.75 M CHF | 424.510 CHF | −1.74% | 96 | — | 11.33 | 37.45 CHF | +39.64% | 2.35% | Kewangan | Neutral | |
| 879.75 M CHF | 424 CHF | −0.24% | 250 | 0.65 | 11.32 | 37.45 CHF | +39.64% | 2.35% | Kewangan | Neutral | |
| IINFRACInfracore SA | 817.22 M CHF | 52.9 CHF | −0.94% | 2.92 K | 0.46 | — | — | — | — | Kewangan | Beli |
| 604.83 M CHF | 1,955 CHF | 0.00% | 4 | 0.03 | 14.13 | 138.34 CHF | +22.76% | 3.68% | Kewangan | Jual | |
| 582.81 M CHF | 17.191 CHF | +1.78% | 60 | 0.10 | 13.88 | 1.24 CHF | −20.98% | 3.52% | Kewangan | Neutral | |
| 582.81 M CHF | 17.10 CHF | +0.59% | 11.56 K | 0.82 | 13.81 | 1.24 CHF | −20.98% | 3.52% | Kewangan | Neutral | |
| 419.37 M CHF | 9.31 CHF | −0.11% | 1.08 K | 0.98 | 10.63 | 0.88 CHF | +99.02% | 5.25% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 384.46 M CHF | 37.8 CHF | +0.27% | 3.52 K | 1.07 | 11.10 | 3.40 CHF | +15.10% | 3.84% | Kewangan | Neutral | |
| 348.6 M CHF | 103.5 CHF | 0.00% | 731 | 1.60 | 8.13 | 12.73 CHF | +38.54% | 3.51% | Kewangan | Beli | |
| 264.25 M CHF | 4.565 CHF | −2.04% | 12.84 K | 0.67 | — | −0.62 CHF | +87.04% | 0.00% | Kewangan | Beli kuat | |
| 165.12 M CHF | 51.2 CHF | −1.92% | 680 | 1.71 | 22.57 | 2.27 CHF | −13.40% | 4.52% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 115.44 M CHF | 11.10 CHF | −1.77% | 1.27 K | 1.30 | — | −3.05 CHF | −368.33% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 161.8 K CHF | 0.04 CHF | −95.79% | 2.07 K | 5.93 | 0.33 | 0.12 CHF | — | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan |