Motorlu Taşıtlar
İsviçreli Şirketler manufacturing motor vehicles
Binek otomobil ve ticari kamyon üretimi, motorlu taşıtlar sektörünün merkezinde yer alır. Varlık fiyatları; faiz oranlarına, hammadde maliyetlerine ve küresel tedarik zincirlerine bağlı olarak belirgin şekilde dalgalanır. Piyasadaki mevcut hareketlilik hacim lideri olarak Tesla, Inc. hissesini, 24 saatlik en çok yükselen olarak ise Renault SA hissesini gösteriyor. Aşağıdaki özel tablo, ilgili temel ve teknik göstergeleri sunar.
Sembol | Pys değ | Fiyat | Değ % | Hacim | Göreceli hacim | FKO | EPS Seyreltilmiş TTM | EPS Seyreltilmiş Büyüme TTM YY | Tmt getirisi % TTM | Sektör | Analist derecelendirmesi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,24 T CHF | 306,35 CHF | −2,17% | 44 | 2,63 | 403,13 | 0,76 CHF | −36,25% | 0,00% | Dayanıklı tüketim malları | Al | |
| 1,24 T CHF | 295,398 CHF | +3,45% | 114 | 1,11 | 388,72 | 0,76 CHF | −36,25% | 0,00% | Dayanıklı tüketim malları | Al | |
| 1,24 T CHF | 376,45 USD | 0,00% | 3,95 K | 5,78 | 414,09 | 0,76 CHF | −39,26% | 0,00% | Dayanıklı tüketim malları | Al | |
| 77,16 B CHF | 336,411 CHF | −3,02% | 3 | 0,24 | 37,31 | 9,02 CHF | +7,68% | 0,94% | Dayanıklı tüketim malları | Al | |
| 63,73 B CHF | 72,476 CHF | +3,92% | 28 | 5,09 | 19,87 | 3,65 CHF | −7,97% | 0,75% | Dayanıklı tüketim malları | Al | |
| 41,36 B CHF | 10,501 CHF | +3,59% | 14 | 0,17 | — | −1,53 CHF | −264,95% | 4,74% | Dayanıklı tüketim malları | Al | |
| 37,4 B CHF | 38,270 CHF | 0,00% | 1 K | 0,78 | 7,20 | 5,32 CHF | −12,17% | 8,27% | Dayanıklı tüketim malları | Al | |
| 37,4 B CHF | 38,216 CHF | −2,42% | 1 K | 1,03 | 7,19 | 5,32 CHF | −12,17% | 8,27% | Dayanıklı tüketim malları | Al | |
| 33,88 B CHF | 55,80 CHF | +7,27% | 1 | 0,00 | 5,82 | 9,59 CHF | +10,47% | 7,22% | Dayanıklı tüketim malları | Nötr | |
| 33,88 B CHF | 53,953 CHF | −3,41% | 8 | 0,04 | 5,63 | 9,59 CHF | +10,47% | 7,22% | Dayanıklı tüketim malları | Nötr | |
| 32,68 B CHF | 63,055 CHF | −3,50% | 50 | 0,44 | 31,02 | 2,03 CHF | −83,62% | 7,33% | Dayanıklı tüketim malları | Al | |
| 28,69 B CHF | 36,377 CHF | −1,82% | 34 | 1,21 | 11,78 | 3,09 CHF | +7,58% | 4,65% | Dayanıklı tüketim malları | Al | |
| 16,77 B CHF | 10,944 CHF | +0,96% | 10 | 0,09 | — | −1,88 CHF | +24,07% | 0,00% | Dayanıklı tüketim malları | Al | |
| 15,67 B CHF | 1,497 CHF | −0,99% | 2 K | 0,53 | 7,67 | 0,20 CHF | +7,90% | 3,60% | Dayanıklı tüketim malları | Güçlü al | |
| 14,35 B CHF | 3,580 CHF | −1,65% | 1,97 K | 8,58 | — | — | — | 0,00% | Dayanıklı tüketim malları | Nötr | |
| 7,61 B CHF | 25,942 CHF | +8,11% | 1 K | 13,37 | 8,57 | 3,03 CHF | — | 7,68% | Dayanıklı tüketim malları | Al | |
DR | 7,6 B CHF | 8,288 CHF | +7,37% | 143 | 0,59 | — | −0,38 CHF | +22,79% | 0,00% | Dayanıklı tüketim malları | Al |
DR | 6,15 B CHF | 2,725 CHF | +3,69% | 3 K | 4,77 | — | −0,22 CHF | +82,40% | 0,00% | Dayanıklı tüketim malları | Al |
| 2,94 B CHF | 28,007 CHF | −0,85% | 111 | 3,14 | — | −0,91 CHF | −127,61% | 2,15% | Dayanıklı tüketim malları | Nötr | |
| 1,09 B CHF | 2,505 CHF | +1,62% | 100 | 0,87 | — | −11,06 CHF | −20,90% | 0,00% | Dayanıklı tüketim malları | Nötr | |
DR | 635,67 M CHF | 3,389 CHF | +4,41% | 4 | 0,01 | — | −15,31 CHF | +49,67% | 0,00% | Dayanıklı tüketim malları | Güçlü sat |